Благовіщенська громада

Запорізька область, Василівський район

Субвенція на розвиток інфраструктури

Зведений кошторис, та Ріщення "Капітальний ремонт пішохідних доріжок вул.Широка, 87 с.Іванівка"

(Завантажити)

Зведений кошторис, та Ріщення "Капітальний ремонт пішохідних доріжок пров.Центральна, 23 с.Благовіщенка"

(Завантажити)

Зведений кошторис, та Ріщення "Капітальний ремонт покриття 40 років перемоги від будинку 1б до будинок 4 с.Іванівка Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області"

(Завантажити)

Рішення 15 сесії 09.04.2019 "Про затвердження проектної документації по об'екту: Капітальний ремонт даху Іванівського гавчально-виховного комплексу "Загальноосвітноня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Благовіщенської сільської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області"